מיקום
image
image

הצהרת נגישות - SpeechTherapist

SpeechTherapist מייחסת חשיבות רבה להנגשת האתר שלה לאנשים עם מוגבלויות, ולפיכך היא פועלת לשיפור נגישות האתרים הישראלים ולהפיכתם למותאמים לכלל האוכלוסייה בישראל, בהתאם להנחיות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תוכן אינטרנטי ברמה AA ולמסמך WCAG 2.0 הבינלאומי. תאמות עיקריות: עיצוב האתר – האתר עוצב בהתחשבות והתאמה לגולשים ולקוחות עם קשיי ראייה.

מבנה האתר – האתר מבוסס על ניווט נוח וברור.

צבעים – האתר עוצב עם צבעים ניגודיים, מה שמאפשר שימוש מיטבי לעיוורי צבעים ולאנשים עם קושי בראייה. שליטה באמצעות מקלדת – גולשים שמתקשים להשתמש בעכבר יכולים לנווט באתר באמצעות מקלדת. לחיצה על מקש Tab תעביר בין קישורים שונים בעמוד, ולחיצה על Enter תפעיל את הקישור הנבחר.

תוכן האתר: האתר מציג מבנה היררכי וברור של כותרות ותתי-כותרות. הקישורים באתר ברורים ומסבירים לאן הם מובילים. לאובייקטים גרפיים יש תיאור טקסטואלי (alt). שמירה על גודל פונט מינימלי. התכנים והקישורים בכל דפי האתר נכתבים בשפה פשוטה וברורה לשימוש קל ונוח. עשינו מאמצים להבטיח שכל הטפסים המקוונים באתר נגישים. שדות הטפסים מסומנים כראוי, והודעות שגיאה מוצגות בצורה ברורה ומובנת. האתר מותאם להיות רספונסיבי ולעבוד על מגוון גדלים של מסכים, כולל טלפונים ניידים וטאבלטים, מה שמאפשר גישה חלקה למידע. המנענו משימוש בתוכן שעלול לגרום להתקפים או חוסר נוחות למשתמשים עם אפילפסיה רגישה לאור. הצהרת נגישות: דרכים לפנייה בבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות.

נא לציין שלמרות מאמצינו, ייתכן שחלקים מסוימים באתר עדיין אינם מונגשים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, כחלק ממחויבותנו להנגישו לכלל האוכלוסייה, כולל אנשים עם מוגבלויות.

במידה ונתקלתם באלמנטים לא נגישים באתר, אנה פנו אלינו דרך האימייל

contact@speechtherapist.org.il

או האתר.

דילוג לתוכן